Już od wtorku 5 stycznia 2021 r. Muzeum im. Orła Białego zaprasza na ognisko z pieczonymi kiełbaskami i pieczywem. Każdy nabywający bilet upoważniający do zwiedzania obiektu będzie mógł upiec sobie kiełbaskę na terenie muzealnego wielkiego pieca. Oferta dotyczy dni powszednich w godz. 10-15.
Kiełbaska i pieczywo gratis.
(źródło: Muzeum Orła Białego)
Kiełbaska i pieczywo gratis.
(źródło: Muzeum Orła Białego)












