Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Otwarcie bibliom@tu A A A

Bibliom@t to samoobsługowe urządzenie umożliwiające wypożyczanie całodobowe nowości wydawniczych. Będzie można wypożyczyć jedną ze 100 dostępnych książek beletrystycznych i oddać książki wcześniej wypożyczone.

Biblioteka automatyczna będzie współpracować z bibliotecznym systemem ALMA, zatem wszystkie czynności związane z „odnotowaniem” wypożyczenia na koncie czytelnika będą dokonywane bez udziału bibliotekarza.

21 grudnia (poniedziałek) o godz. 10:00 przed siedzibą Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej z udziałem marszałka województwa świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego odbędzie się uroczyste uruchomienie Bibliom@tu

Źródło: Urząd Marszałkowski

 
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 390 290
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności