Konferencja online dla nauczycieli „Jak reagować na mowę nienawiści w szkole?” trwa od 18 listopada. 25 listopada o godzinie 17.00 odbędą się online warsztaty poprowadzone przez Michała Bilewicza.
Dr hab. Michał Bilewicz - psycholog społeczny, publicysta, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW, członek Komitetu Psychologii PAN. Zajmuje się badaniami uprzedzeń, dehumanizacji, dyskryminacji i stereotypizacji. Kieruje zespołem psychologów badających mechanizmy epidemicznego rozpowszechniania się mowy nienawiści w sieci, jednocześnie tworząc skuteczne metody przeciwdziałania hejtowi.
Szczegóły na stronie: http://jankarski.org.pl/konferencja/
Dr hab. Michał Bilewicz - psycholog społeczny, publicysta, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW, członek Komitetu Psychologii PAN. Zajmuje się badaniami uprzedzeń, dehumanizacji, dyskryminacji i stereotypizacji. Kieruje zespołem psychologów badających mechanizmy epidemicznego rozpowszechniania się mowy nienawiści w sieci, jednocześnie tworząc skuteczne metody przeciwdziałania hejtowi.
Szczegóły na stronie: http://jankarski.org.pl/konferencja/
Źródło: Stowarzyszenie im. Jana Karskiego












