Stanisława Budzisz jest absolwentką filologii polskiej oraz rosyjskiej Uniwersytetu Gdańskiego, aktualnie słuchaczką Filologicznego Studium Doktoranckiego Uniwersytetu Gdańskiego. Zajmuję się problematyką pamięci i neokolonializmu na terenach postsowieckich ze szczególnym uwzględnieniem Kaukazu. Publikowałam na łamach „Blizy. Kwartalnika artystycznego”, „Fragile. Pisma kulturalnego” oraz wielu portali internetowych.
Spotkanie odbędzie się 24 września o godzinie 12.00. Link do transmisji: https://www.youtube.com/wbpkielce/
Spotkanie odbędzie się 24 września o godzinie 12.00. Link do transmisji: https://www.youtube.com/wbpkielce/












