Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Studio Tańca i Stylu „Rewanż” ogłasza nabory na zajęcia sezon 2020/2021 A A A

- dzieci, młodzieży w wieku od 4 do 18 lat do zespołów tanecznych "REWANŻ",
- "Rewanż Team" 30+, czyli dorośli powyżej 30. lat do reprezentacyjnego i turniejowego zespołu,
- pań i panów w każdym wieku na zajęcia z Latino Mix m.in. Merengue, Salsa, Bachata z rodowitym kubańczykiem Lazaro Lazo,
 - dla grup zaawansowanych zajęcia z finalistą  1.edycji „You Can Dance” Mario Jasuwienasem z Krakowa,
- zajęcia Pilates + Joga.

Zajęcia odbywają się w  Wojewódzkim Domu Kultury.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 501 501 357
ZAPRASZAMY DO MISTRZOWSKIEJ SZKOŁY TAŃCA !!!

Źródło: STiS "Rewanż"
 

ZDJĘCIA

Nabór na zajęcia na 2020/2021

PLIKI

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 384 669
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności