Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Weekend z MHKi A A A

Muzuem Historii Kielc zaprasza 21 sierpnia o godzinie 18.00 na kolejne spotkanie wakacyjne z cyklu "Muzeum w parku", które odbędzie się w parku miejskim koło muszli koncertowej. Leszek Dziedzic poprowadzi prelekcję pt. 60 lat Szkoły Podstawowej nr 13. O godzinie 20.00 spotkanie wieczorne w parku będzie poświęcone artystom, nieco lub zupełnie zapomnianym - Jadwidze Trzcińskiej i Leonowi Lubowieckiemu.

W niedzielę - 23 sierpnia o godzinie 11.00 rozpocznie się spacer historyczny pt. "Śladami kieleckiego getta". Oprowadzać będzie Krzysztof Myśliński. Spotykanie uczestników na kieleckim rynku.

Źródło: MHKi
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 386 549
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności