Muzuem Historii Kielc zaprasza 21 sierpnia o godzinie 18.00 na kolejne spotkanie wakacyjne z cyklu "Muzeum w parku", które odbędzie się w parku miejskim koło muszli koncertowej. Leszek Dziedzic poprowadzi prelekcję pt. 60 lat Szkoły Podstawowej nr 13. O godzinie 20.00 spotkanie wieczorne w parku będzie poświęcone artystom, nieco lub zupełnie zapomnianym - Jadwidze Trzcińskiej i Leonowi Lubowieckiemu.
W niedzielę - 23 sierpnia o godzinie 11.00 rozpocznie się spacer historyczny pt. "Śladami kieleckiego getta". Oprowadzać będzie Krzysztof Myśliński. Spotykanie uczestników na kieleckim rynku.
Źródło: MHKi
W niedzielę - 23 sierpnia o godzinie 11.00 rozpocznie się spacer historyczny pt. "Śladami kieleckiego getta". Oprowadzać będzie Krzysztof Myśliński. Spotykanie uczestników na kieleckim rynku.
Źródło: MHKi












