Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

"Cud nad Wisłą" w Kinie FENOMEN WDK A A A

Przed seansem odbył się spektakl "Na probostwie w Wyszkowie" Stefana Żeromskiego, w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego Lecha Sulimierskiego.

ZDJĘCIA

foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
foto Marcin Janaszek
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 386 555
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności