Winnica powstała dzięki uprzejmości Sandomierskiego Stowarzyszenia Winiarzy, które podarowało ogrodowi botanicznemu ponad 70 szt. sadzonek winorośli w pięciu różnych odmianach. Już za kilka lat będziemy mogli cieszyć się pierwszymi zbiorami.
Źródło: Geopark Kielce
Źródło: Geopark Kielce












