Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wakacyjna Akademia Przyrody A A A

To już kolejna edycja Wakacyjnej Akademii Przyrody organizowanej przez Geopark Kielce. Jak co roku, WAP to cykl zajęć edukacyjnych o charakterze przyrodniczym i ekologicznym, skierowanych do dzieci i młodzieży, choć i dorośli znajdą tutaj coś dla siebie. W tegorocznej odsłonie organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych zajęciami do ogrodu botanicznego w Kielcach, tym razem WAP organizowany jest w ramach nowo zainicjowanej akcji Geoparku Kielce – „Kielce. Naturalnie„.

Wakacyjna Akademia Przyrody 2020 to seria siedmiu zajęć edukacyjnych w typie warsztatów/spacerów po ogrodzie – każdy o innej tematyce. Warsztaty odbywać się będą prawie w każdy wakacyjny piątek. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 10 lipca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – 15 osób – wymagana jest rezerwacja, której można dokonać pisząc na adres: ogrod.botaniczny@geopark-kielce.pl Uczestnicy zajęć oraz ich opiekunowie zobowiązani są do zakupu biletu wstępu do ogrodu oraz do noszenia maseczek ochronnych.

Szczegóły na stronie http://geopark-kielce.pl/wakacyjna-akademia-przyrody-w-ogrodzie/

Źródło: Geopark Kielce
Fot. E. Ruszkowska

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 389 606
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności