Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Przeboje, przeboje A A A

Świętokrzyski Kwintet Blaszany działa przy Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Powstał w 2001 roku z inicjatywy trębacza Zbigniewa Pasieki. Artyści mają w swoim repertuarze muzykę poważną z różnych epok, muzykę rozrywkową, filmową oraz popularne przeboje.

W skład zespołu wchodzą:
Zbigniew Pasieka - trąbka
Wojciech Wojciechowski - trąbka
Marcin Czajkowski - róg
Michał Dudkiewicz - puzon
Krzysztof Gajda - tuba

Zespół EstradiVarious tworzą absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Zespół powstał w 2018 roku.

W skład zespołu wchodzą:
Emilia Głobińska - skrzypce
Mariusz Połomka - skrzypce
Magda Sikorska - wiolonczela
Grzegorz Jerzak - kontrabas

Koncert odbędzie się 31 lipca o godzinie 19.00.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 384 309
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności