Świętokrzyski Kwintet Blaszany działa przy Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Powstał w 2001 roku z inicjatywy trębacza Zbigniewa Pasieki. Artyści mają w swoim repertuarze muzykę poważną z różnych epok, muzykę rozrywkową, filmową oraz popularne przeboje.
W skład zespołu wchodzą:
Zbigniew Pasieka - trąbka
Wojciech Wojciechowski - trąbka
Marcin Czajkowski - róg
Michał Dudkiewicz - puzon
Krzysztof Gajda - tuba
Zespół EstradiVarious tworzą absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Zespół powstał w 2018 roku.
W skład zespołu wchodzą:
Emilia Głobińska - skrzypce
Mariusz Połomka - skrzypce
Magda Sikorska - wiolonczela
Grzegorz Jerzak - kontrabas
Koncert odbędzie się 31 lipca o godzinie 19.00.
W skład zespołu wchodzą:
Zbigniew Pasieka - trąbka
Wojciech Wojciechowski - trąbka
Marcin Czajkowski - róg
Michał Dudkiewicz - puzon
Krzysztof Gajda - tuba
Zespół EstradiVarious tworzą absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Zespół powstał w 2018 roku.
W skład zespołu wchodzą:
Emilia Głobińska - skrzypce
Mariusz Połomka - skrzypce
Magda Sikorska - wiolonczela
Grzegorz Jerzak - kontrabas
Koncert odbędzie się 31 lipca o godzinie 19.00.












