Dziewiąta edycja cyklu "Lato w filharmonii" potrwa od 3 do 28 lipca. Koncerty kameralne będą odbywać się co dwa tygodnie na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej. W trosce o bezpieczeństwo słuchaczy organizatorzy proszą o zapoznanie się z instrukcją, klauzulą Rodo i oświadczeniem, które są dostępne na stronie http://www.filharmonia.kielce.com.pl.














