Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Lato w filharmonii A A A

Dziewiąta edycja cyklu "Lato w filharmonii" potrwa od 3 do 28 lipca.  Koncerty kameralne będą odbywać się co dwa tygodnie na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej. W trosce o bezpieczeństwo słuchaczy organizatorzy proszą o zapoznanie się z instrukcją, klauzulą Rodo i oświadczeniem, które są dostępne na stronie http://www.filharmonia.kielce.com.pl.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 384 605
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności