Wystarczy umówić się na wizytę i podać średnią ocen, a w dniu zwiedzania okazać świadectwo ukończenia szkoły. Wysokość rabatu będzie zależna od wysokości średniej i będzie naliczana w kasie wg schematu:
10% - za świadectwo
10% – uczniowie klas 0-3
15% - za średnią od 3,0 do 3,9
20% - za średnią od 4,0 do 4,9
30% - za średnią od 5,0 do 5,9
40% - za średnią 6,0.
Szczegóły i regulamin akcji na stronie: https://cutt.ly/JieFQD7.













