Kolejny piątek to kolejna porcja wiedzy, wspomnień, ciekawostek w ramach cyklu online "Piątki z dobrą energią". W najbliższy spotkacie się z Ludwikiem Pisarskim - podróżnikiem, autorem bloga Świat według Ludwika, który zabierze Was w podróż do Afryki. Zajrzyjcie 19 czerwca o godz. 18:00 na facebookowy profil Energetycznego Centrum Nauki.
Źródło: ECN
Źródło: ECN












