Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

Greger Garage wystąpi w DŚT A A A

Liderem i kompozytorem wszystkich utworów jest gitarzysta Przemek Greger, który gra także w zespole Stanisława Soyki. Gitarzysta ma bardzo bogate doświadczenia muzyczne. Tworzy również rysunki, których multimedialna projekcja stanowi integralną część koncertów Greger Garage. Muzycy swobodnie poruszają się w stylistyce jazzu, rocka, ambientu, drum'n'basu oraz eksperymentu elektronicznego. To propozycja dedykowana publiczności o szerokich horyzontach muzycznych, publiczności otwartej na wiele gatunków nowoczesnej muzyki. Zespół Greger Garage tworzą: Przemek Greger – gitara, Rafał Gęborek – trąbka, Paweł Janaszek – bas, , Kuba Chaba – perkusja.

Zespół wystąpi 4 lipca o godzinie 20.00 w ogrodzie DŚT.

 
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 398 550
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności