Liderem i kompozytorem wszystkich utworów jest gitarzysta Przemek Greger, który gra także w zespole Stanisława Soyki. Gitarzysta ma bardzo bogate doświadczenia muzyczne. Tworzy również rysunki, których multimedialna projekcja stanowi integralną część koncertów Greger Garage. Muzycy swobodnie poruszają się w stylistyce jazzu, rocka, ambientu, drum'n'basu oraz eksperymentu elektronicznego. To propozycja dedykowana publiczności o szerokich horyzontach muzycznych, publiczności otwartej na wiele gatunków nowoczesnej muzyki. Zespół Greger Garage tworzą: Przemek Greger – gitara, Rafał Gęborek – trąbka, Paweł Janaszek – bas, , Kuba Chaba – perkusja.
Zespół wystąpi 4 lipca o godzinie 20.00 w ogrodzie DŚT.












