Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

''Uszyj to sam'' A A A

Każdy uczestnik odbierze swój własny zestaw do wykonania w domu oraz otrzyma video z instrukcją działania, w której krok po kroku organizatorzy warsztatów wyjaśnią wszystkie zagadnienie związane z tematem. Tym razem w ramach cyklu ''Uszyj to sam'' uczestnicy warsztatów bedą przygotowywać osłonki na doniczki z washpapy. Każdy uczestnik zajęć będzie mógł odebrać gotowy zestaw, dzięki któremu wykona osłonkę i nauczy się techniki szycia washpapy. W materiałach znajdować się będzie arkusz washpapy i nici.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie sprawnej maszyny do szycia i umiejętność korzystania z niej. Zaopatrzcie się również w grube igły nr 9 do maszyny.

Zestawy arkuszy (10 szt.) można odebrać na recepcji ID 19 czerwca w godz. 13:00-17:00.


Źródło: ID
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 395 994
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności