Na początku będzie działać tylko duża sala, a w niej jedynie 138 miejsc. Będzie dostepny co drugi rząd. Widzowie będą rozsadzani, chyba, że są to osoby mieszkające razem, rodziny i ci mogą kupić bilety obok siebie. Seansów będzie mniej - 4 dziennie, po każdym dłuższa przerwa na wietrzenie i dezynfekcję foteli. Przy wejściu do kina, przed salą, w toaletach znajdują nie płyny dezynfekujące. Wewnątrz budynku trzeba będzie nosić maseczki lub przyłbice.












