Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Kino "Moskwa" już działa A A A

Na początku będzie działać tylko duża sala, a w niej jedynie 138 miejsc. Będzie dostepny co drugi rząd. Widzowie będą rozsadzani, chyba, że są to osoby mieszkające razem, rodziny i ci mogą kupić bilety obok siebie.  Seansów będzie mniej - 4 dziennie, po każdym dłuższa przerwa na wietrzenie i dezynfekcję foteli. Przy wejściu do kina, przed salą, w toaletach znajdują nie płyny dezynfekujące. Wewnątrz budynku trzeba będzie nosić maseczki lub przyłbice.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 388 041
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności