Tradycją stało się już, że wiosną każdego roku Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Kielcach (założone w 1923 r.) prezentuje przekrojową wystawę swojego dorobku w ostatnim okresie. Pierwsza taka ekspozycja miała miejsce w 2009 roku. W tym roku wystawa odbędzie się później niż zwykle. Wernisaż planowany jest na 24 czerwca o godzinie 17.00. Wiele spośród prezentowanych na wystawie prac powstało podczas plenerów organizowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, skupiając pasjonatów przy wspólnej pracy twórczej. Prace można oglądać do 27 lipca 2020 roku.
Źródło: MHKi
Na zdjęciu obraz autorstwa H. Brych
Źródło: MHKi
Na zdjęciu obraz autorstwa H. Brych












