Dom Środowisk Twórczych zaprasza członków Klubu Uzależnionych od Książek na pierwsze, kameralne spotkanie czytelnicze, które odbędzie się w piwniczce Pałacyku Zielińskiego, Zamkowa 5. Wstęp jest wolny. Tym razem spotkanie dotyczyć będzie książek najchętniej czytanych "do poduszki". Każdy ma taką, z którą kładzie się do łóżka, czyta z przerwami, ale zawsze wraca do niej... w pościeli. Przyjdźcie i podzielcie się z innymi osobami sugestiami książkowymi i opowiedzcie, co czytacie do poduszki.
Spotkanie odbędzie się 9 czerwca o godzinie 18.00.
Spotkanie odbędzie się 9 czerwca o godzinie 18.00.
Źródło: DŚT












