Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" oraz Związek Polskich Artystów Fotografików, Okręg Świetokrzyski, zapraszają na wystawę fotografii artystycznej. Jest to międzypokoleniowy projekt, skierowany do specyficznej grupy - dzieci oraz ich rodziców, którzy odbywają karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Kielcach. Autorami zdjęć są: Piotr Bieniek, Artur Dziwirek, Anna Kaleta, Izabela Karlińska, Luiza Miszczyk, Alicja Obara oraz Sławomir Oszywa.
Prace można oglądać na poziomie +1 w galerii Echo w Kielcach.
Źródło: TLiA
Fot. Marcin Białek
Prace można oglądać na poziomie +1 w galerii Echo w Kielcach.
Źródło: TLiA
Fot. Marcin Białek












