W dniach od 11 do 14 czerwca w Kielcach i regionie będzie czekać na kielczan mnóstwo atrakcji, oczywiście w ramach obowiązującego reżimu sanitarno-epidemicznego. Do akcji włącza się również Dom Kultury "Zameczek". Szczegóły na stronie: http://zameczek-kielce.pl/images/pliki/Weekend_pozytywnych_emocji.pdf
Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Kielce. Współorganizatorem Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.












