Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

"Weekend pozytywnych emocji" z "Zameczkiem" A A A

W dniach od 11 do 14 czerwca w Kielcach i regionie będzie czekać na kielczan mnóstwo atrakcji, oczywiście w ramach obowiązującego reżimu sanitarno-epidemicznego. Do akcji włącza się również Dom Kultury "Zameczek".  Szczegóły na stronie: http://zameczek-kielce.pl/images/pliki/Weekend_pozytywnych_emocji.pdf

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Kielce. Współorganizatorem Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 392 482
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności