1 czerwca po godzinie 10:00 na Facebooku teatru pojawią się przygotowane specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka inscenizacyjne czytania wierszy Jana Brzechwy oraz innych autorów, które odbyły się na wyspie dziecięcej Kieleckiego Centrum Kultury. W projekcie udział wzięli: Teresa Bielińska, Anna Iwasiuta-Dudek, Mirosław Bieliński oraz Marcin Brykczyński. Później nagrania będą dostępne również na kanale YouTube Teatru TeTaTeT. Natomiast wieczorem, tuż przed godziną 19:00, Magdalena Daniel dla wszystkich milusińskich zaśpiewa kołysankę na dobranoc.
Źródło: Teatr TeTaTeT
Źródło: Teatr TeTaTeT












