Kasa kieleckiego teatru zaprasza w czerwcu od wtorku do piątku w godzinach 10.00 – 17.00. Uruchomiona została możliwość zwrotu biletów zakupionych na spektakle odwołane z powodu epidemii. Po wakacjach teatr zaprasza do nowej, tymczasowej siedziby w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach (wejście od al. Legionów).
Teatr bedzie informował o terminie i warunkach wznowienia działalności repertuarowej. Tymczasem zachęca do śledzenia działań w Internecie na stronie www.teatrzeromskiego.pl oraz w mediach społecznościowych.
Teatr bedzie informował o terminie i warunkach wznowienia działalności repertuarowej. Tymczasem zachęca do śledzenia działań w Internecie na stronie www.teatrzeromskiego.pl oraz w mediach społecznościowych.
Źródło: Teatr im. S. Żeromskiego












