Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

Konkurs "Pewnego razu w kamienicy" A A A

W konkursie mogą uczestniczyć także całe rodziny. Na najlepsze krótkie opowiadanie, które stanie się inspiracją do powstania odcinka specjalnego serii filmowej „Pewnego razu w kamienicy”, Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" czeka do 5 czerwca 2020 r.

Odcinek specjalny inspirowany zwycięskim opowiadaniem zostanie wyemitowany  na Facebooku i Youtube TLiA „Kubusia” 12 czerwca z okazji ogólnopolskiej akcji „We will wait", w którą zaangażował się Urząd Miasta Kielce pod hasłem "Weekend pozytywnych emocji". 


Więcej informacji o konkursie i regulamin znajdują się na  stronie internetowej https://www.teatrkubus.pl

Źródło: TLiA
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 406 814
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności