- Chodziło o to, by zaktywizować zarówno naszych studentów jak i inne osoby, które kochają poezję - wyjaśnia Jolanta Rydzewska. - Poprosiliśmy o nagrania wierszy własnych, autorstwa znajomych, przyjaciół, ale także uznanych poetów i przesłania ich do domu kultury.
Na prezentację zdecydowało się 21 osób w różnym wieku. Efekty poznamy w piątek 29 maja o godzinie 18 na facebookowej stronie Miejsko - Gminnego Domu Kultury (www.facebook.com/dkkonskie).












