Konkurs polegał na wykonaniu fotografii w formie pocztówki przedstawiającej widok z okna. Interpretacja tematu była dowolna - mogły to być zdjęcia i fotomontaże. Dopuszczalne były wszelkie metody plastyczne, graficzne w tym obróbka cyfrowa itp. Można było również łączyć różne techniki z jednym zastrzeżeniem, prace musiały opierać się na bazie fotografii. Konkurs skierowany był do wszystkich miłośników fotografii: młodzieży, dzieci oraz osób dorosłych.
W konkursie pierwsze miejsce zajęła fotografia zatytułowana "Utracone dzieciństwo" autorstwa Zbigniewa Zalewskiego.
Fot. Zbigniew Zalewski
W konkursie pierwsze miejsce zajęła fotografia zatytułowana "Utracone dzieciństwo" autorstwa Zbigniewa Zalewskiego.
Fot. Zbigniew Zalewski












