Wykład Pawła Pierścińskiego - artysty fotografa, twórcy Kieleckiej Szkoły Krajobrazu został zarejestrowany podczas warsztatów fotograficznych w ramach projektu "Powiat w obiektywie". Projekt realizowany jest przez Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej, Stowarzyszenie RDEST oraz grupę fotograficzną CO ARTO.
Fot. M. Chmiel
Fot. M. Chmiel












