Rola Zbyszka w „Księstwie” Andrzeja Barańskiego była pierwszą główną rolą w karierze aktora. O tym, jak grało się u Barańskiego, na ile utożsamia się z rolą Zbyszka, o marzeniach, pokonywaniu przeciwności i smaku sławy.... o tym m.in. będzie w rozmowie z Weroniką Wawrzkowicz-Nasternak podczas pierwszego spotkania „W dialogu”. Początek o godz. 18.00 w środę 20 maja na kanale https://tiny.pl/77w6t
(źródło: PSCK)












