Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

„Moja fotograficzna droga poprzez zabytki Kielecczyzny” A A A

Od 11 września do 12 października z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza organizuje wystawę fotografii Janusza Buczkowskiego pt. „Moja fotograficzna droga poprzez zabytki Kielecczyzny”.  Wcześniej WBP chce przybliżyć czytelnikom zabytkowe budowle naszego regionu sfotografowane przez Janusza Buczkowskiego: zamki, pałace, kościoły. Każdego tygodnia aż do 11 września na profilu WBP na Facebooku będzie prezentowana jedna lub dwie miejscowości oraz krótki opis zabytków przedstawionych na zdjęciach.

Finał nastąpi we wrześniu, wówczas to wszystkie fotografie zostaną pokazane jeszcze raz w formie wystawy w Świętokrzyskiej Bibliotece Cyfrowej.

Źródło: WBP

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 392 921
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności