Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

M-GDK w Końskich będzie miał nową siedzibę A A A

W nowym budynku M-GDK przy ul. Partyzantów znajdzie się wiele pomieszczeń socjalnych, tematyczne pracownie, w których prowadzone będą zajęcia, sala do prób oraz występów tanecznych. Powstanie także sala kinowa mieszcząca około stu osób, a w przyszłości planowana jest budowa sali widowiskowej na około 400 miejsc.
„Prace przebiegają bardzo dobrze. Właściwie to najgrubsze prace już mamy za sobą – te, które w efekcie dają najwięcej gruzu, czyli wywalanie pewnych ścian, budowanie nowych. W tej chwili w niektórych miejscach jest to nawet na etapie kładzenia tynku. Wszystko idzie w dobrą stronę” – mówił dyrektor M-GDK Końskie Piotr Salata.
 
(źródło: www.tkn24.pl)
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 400 603
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności