W nowym budynku M-GDK przy ul. Partyzantów znajdzie się wiele pomieszczeń socjalnych, tematyczne pracownie, w których prowadzone będą zajęcia, sala do prób oraz występów tanecznych. Powstanie także sala kinowa mieszcząca około stu osób, a w przyszłości planowana jest budowa sali widowiskowej na około 400 miejsc.
–„Prace przebiegają bardzo dobrze. Właściwie to najgrubsze prace już mamy za sobą – te, które w efekcie dają najwięcej gruzu, czyli wywalanie pewnych ścian, budowanie nowych. W tej chwili w niektórych miejscach jest to nawet na etapie kładzenia tynku. Wszystko idzie w dobrą stronę” – mówił dyrektor M-GDK Końskie Piotr Salata.
(źródło: www.tkn24.pl)












