Wygrywa ją Paweł Tworowski z Sandomierskiej Orkiestry Dętej. Tradycja odgrywania tej religijnej melodii w Sandomierzu sięga lat 60. ubiegłego wieku, a będzie można ją usłyszeć jeszcze czterokrotnie w bieżącym miesiącu: 23. i 24. oraz 30. i 31. maja o godzinie 17.00.












