Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Koncert on-line „Pamiętamy, Ojcze Święty”. A A A

Jak mówi pomysłodawczyni internetowego przedsięwzięcia  Anna Wiaderna: -Miejsko – Gminny Dom Kultury w Końskich chce oddać muzyczny hołd naszemu wielkiemu rodakowi. Wraz z instruktorem Romanem Cieślakiem zorganizowaliśmy muzyczny prezent pod tytułem „Pamiętamy, Ojcze Święty”. Wystąpią wokaliści z naszego domu kultury: Alicja Woldańska, Patrycja Dukat, Marysia Frączyk, Nina Filiks, Emilia Mazur i Olaf Młodziński, którzy wyśpiewają ulubioną przez Ojca Świętego pieśń oazową pod tytułem „Barka”. Alicja Woldańska oraz Daniel Feliński zaśpiewają też hymn z okazji setnych urodzin Karola Wojtyły pod tytułem „Nie zastąpi Ciebie nikt”. Nasi artyści oczywiście wykonują utwory zdalnie. Warto przypomnieć, że rok 2020 jest rokiem Jana Pawła II i dlatego też chcemy także my uczcić Jego pamięć”.
Mini koncert on-line odbędzie się w poniedziałek 18 maja o godzinie 18.00 na facebookowej stronie Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich.
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 384 326
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności