Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

„SKART” w czasie pandemii A A A

Halina Osóbka-Wężyk:
„Wiosna 2020 to trudny czas dla wszystkich ludzi. Odczuwamy niepokój o zdrowie naszych bliskich i nas samych. Martwimy się o naszą przyszłość, o przyszłość naszego kraju, przyszłość ludzkości… Nie możemy spotykać się ze znajomymi tak jak dawniej, pogadać z przyjaciółmi, wyrzucić z siebie całą złość, podzielić się swoimi przemyśleniami, spróbować z humorem spojrzeć na ten ciężki okres. Naprawdę, można oszaleć! I właśnie żeby nie oszaleć, warto znaleźć ujście dla swoich frustracji czy lęków. I wtedy – myślę sobie – dobrze być artystą! Można wziąć pędzel, ołówek czy dłuto, można też igłę czy nożyczki, można użyć aparatu fotograficznego czy palnika spawalniczego – i tworzyć, tworzyć, tworzyć…”
Kliknij tutaj aby przejść do strony z pracami
https://mck.skarzysko.pl/oferta-mck-top/kluby-kola/klub-skarzyskich-tworcow-skart/skart-w-czasie-pandemii
 
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 385 888
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności