W Instytucie Dizajnu będzie można zwiedzać dwie wystaw. Jedna z nich to ''Robić/Rzeczy'', która prezentuje prace członków NÓW. Nowe Rzemiosło, druga to wystawa fotograficzna ''Oblicza nowego rzemiosła'' stworzoną przez Projekt Pracownie.
Ponowne otwarcie Galerii Głównej przewidziane jest na 12 maja.
Ponowne otwarcie Galerii Głównej przewidziane jest na 12 maja.












