Nie można też korzystać z ksero, druku i Internetu. Lokale biblioteczne zostały przygotowane tak, aby czytelnicy byli obsługiwani pojedynczo z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Wszystkie zwrócone książki będą odkładane na kwarantannę. Czytelnik może pożyczyć tylko te książki, które aktualnie znajdują się na półkach i otrzymać je z rąk bibliotekarza. Nie będzie wolnego dostępu do półek.
Biblioteka czynna od 12:00 do 16:00, a fiia MBP w Szkole Podstawowej nr 2 i nr 13 - od 10:00 do 14:00.












