Biblioteka będzie otwarta codziennie (oprócz sobót) w godz. 11:00 - 18:00. Wejście do placówki dla czytelników znajduje się od strony ulicy Zgody. Biblioteka będzie przyjmować zwroty i wypożyczać wyłącznie zbiory zarezerwowane wcześniej przez czytelników (poprzez system biblioteczny lub telefonicznie). Wyłączone z dostępu dla czytelników są czytelnie, wypożyczalnia z wolnym dostępem i Mediateka. W bibliotece będzie obowiązywał system jednej kolejki. Wszystkie zbiory, których zwrot przypadał na czas zamknięcia biblioteki, można zwracać do 5 czerwca br.
Źródło: WBP












