Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

WBP wznawia działalność A A A

Biblioteka będzie otwarta codziennie (oprócz sobót) w godz. 11:00 - 18:00. Wejście do placówki dla czytelników znajduje się od strony ulicy Zgody. Biblioteka będzie przyjmować zwroty i wypożyczać wyłącznie zbiory zarezerwowane wcześniej przez czytelników (poprzez system biblioteczny lub telefonicznie). Wyłączone z dostępu dla czytelników są czytelnie, wypożyczalnia z wolnym dostępem i Mediateka. W bibliotece będzie obowiązywał system jednej kolejki. Wszystkie zbiory, których zwrot przypadał na czas zamknięcia biblioteki, można zwracać do 5 czerwca br.
 

Źródło: WBP

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 388 919
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności