Tęsknisz za długimi spacerami po Kielcach i ulubionymi miejscami? Może są wśród nich zabytkowe budynki, urocze zakątki? Przedstaw je. OMPiO zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Moje ulubione miejsce Kielc”. Technika jest dowolna. Fotografie prac należy zamieścić pod postem na Facebooku OMPiO, w komentarzu. Wygrają trzy prace z największą liczbą polubień.
Konkurs trwa do 15 maja (piątek) do godziny 12:00.
Źródło: OMPiO
Konkurs trwa do 15 maja (piątek) do godziny 12:00.
Źródło: OMPiO












