Poniedziałek, 22 czerwca 2026 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

„Moje ulubione miejsce Kielc” A A A

Tęsknisz za długimi spacerami po Kielcach i ulubionymi miejscami? Może są wśród nich zabytkowe budynki, urocze zakątki? Przedstaw je.  OMPiO zaprasza uczniów szkół podstawowych  do udziału w konkursie plastycznym „Moje ulubione miejsce Kielc”. Technika jest dowolna. Fotografie prac należy zamieścić pod postem na Facebooku OMPiO, w komentarzu. Wygrają trzy prace z największą liczbą polubień.

Konkurs trwa do 15 maja (piątek) do godziny 12:00.

Źródło: OMPiO
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 385 860
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności