Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

Przyroda powiatu kieleckiego zimą i wiosną w obiektywie A A A

Uczestnikami konkursu fotograficznego mogą być uczniowie szkół podstawowych kl. VII-VIII, ponadpodstawowych oraz powiatowych młodzieżowych ośrodków wychowawczych z terenu powiatu kieleckiego. Celem konkursu jest zmobilizowanie uczniów do aktywnego działania w celu zachowania piękna otaczającej nas przyrody i krajobrazu oraz do aktywności turystycznej i sportowej na terenie powiatu kieleckiego, związanej z bezpośrednim kontaktem z przyrodą. Organizatorzy konkursu chcą, aby uczestnicy w najbliższym otoczeniu poznali świat roślin, zwierząt, walory krajobrazowe, wartości historyczne i kulturowe, a tym samym pogłębili swoją wiedzę o powiecie kieleckim. Ważną ideą konkursu jest również rozwijanie wrażliwości emocjonalnej, rozbudzanie i pogłębianie zainteresowań przyrodniczych i wyzwolenie chęci działania na rzecz ochrony środowiska. Na konkurs można nadesłać maksymalnie dwa zdjęcia – odbitki lub wydruki na papierze fotograficznym w formacie 210 mm x 297 mm (A4) i większych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kielcach https://www.powiat.kielce.pl/dla_klienta/konkursy_ekologiczne.html
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 406 225
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności