Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

Galeria Wieża Sztuki otwarta A A A

Jolanta Pielka-Kether urodziła się w Katowicach. Jest absolwentką Instytutu Kształcenia Plastycznego Uniwersytetu Śląskiego - filia w Cieszynie. Dyplom przygotowywała w pracowni grafiki prof. E. Delekty. Od 1996 roku czynnie zajmuje się grafiką użytkową i artystyczną oraz fotografią. Uprawia malarstwo i rysunek. Jej prace malarskie i graficzne inspirowane są różnorodną tematyką, której podmiotem jest człowiek - jego emocje i uczucia.

W zbiorach galerii można znaleźć rzeźby, grafikę, prace malarskie, ceramikę oraz artystyczną biżuterię, którą można zakupić. Wieża Sztuki regularnie zaprasza na wystawy z różnych dziedzin sztuki malarstwa, grafiki, rysunku fotografii z całego świata.
 
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 400 661
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności