Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

Kielce dołączyły do akcji #CityWillWait A A A

Branża turystyczna jest jedną z tych, które najmocniej odczuły restrykcje związane z epidemią koronawirusa. Swobodne podróżowanie jest obecnie niemożliwe, dlatego przygotowano różne sposoby na wirtualne zwiedzanie, a także zainteresowanie atrakcjami różnych miast i przyjazd do nich po zniesieniu ograniczeń. Tak narodziła się kampania #CityWillWait, której głównym celem jest podtrzymanie zainteresowania podróżami. Zainicjowała ją Gdańska Organizacja Turystyczna. Z czasem do Gdańska dołączyły Warszawa, Poznań i Łódź. Każde miasto zaprasza kolejne do udziału w akcji poprzez internetową „zaczepkę”. Nominację otrzymały również Kielce. W ramach akcji #CityWillWait promowane będą najważniejsze atrakcje naszego miasta, zarówno te przyrodnicze, jak i kulturowe.

Źródło: Urząd Miasta w Kielcach

Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 405 038
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności