Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

Pewnego razu w kamienicy... A A A

Cykl małych historii "Pewnego razu w kamienicy..." jest autorskim pomysłem aktorki Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" Ewy Lubacz. W realizacji historii pomaga jej Pan Zaradny, zaś nad montażem filmiku czuwa Przemysław Żmiejko. Konwencja cyklu jest luźno inspirowana spektaklem "Pod adresem marzeń" (reż. M. Zakostelecky), który jest grany od stycznia 2019r. w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.

Cykl małych historii w konwencji kina niemego będzie ukazywał się w czwartki o godz. 12.00 na teatralnym profilu FB: https://www.facebook.com/TeatrLalkiiAktoraKubus/,
a także YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChHyo6_E8blxresvg67KqXA

Pierwszy odcinek pt. "Ewa tęskni za teatrem" ukazał się 23 kwietnia o godz. 12.00.

Źródło: TLiA
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 396 673
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności