W oczekiwaniu na powrót spotkań w Kawiarence Literackiej w tradycyjnej formie, Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej sięga do swojego archiwum i przypomina na swojej stronie na Fb wybrane spotkania. Dziś przypomina to, którego bohaterką była Elżbieta Jach - poetka, rzeźbiarka i malarka, kierująca skarżyską Grupą Literacką „Wiklina”, działającą w klubie artystów „Skart” przy Miejskim Centrum Kultury.
https://mck.skarzysko.pl/materialy-archiwalne/1901-w-oczekiwaniu-na-powrot-kawiarni-literackiej-material-archiwalny?fbclid=IwAR3jLWd5hSxEpQz4ZCRQ1UZbBKKJSl1gluip1ggjmhFpJSFftBwxjqvAT6Q












