Pierwsze ostrowieckie robotnicze zespoły artystyczne powstały jeszcze w okresie międzywojennym, a po 1945 r. funkcjonowały w strukturach Hutniczego Domu Kultury, który swe locum miał w późniejszych obiektach KSZO… Więcej na stronie
https://www.facebook.com/pages/category/Community-Center/Miejskie-Centrum-Kultury-w-Ostrowcu-%C5%9Awi%C4%99tokrzyskim-140717669314091/












