Prezydent Kielc zarekomendował również Radzie Miasta rezygnację z organizacji tegorocznego Święta Kielc. To wydarzenie jest zapisane w statucie Miasta, jak również w uchwałach Rady Miasta, dlatego taką decyzję mogą podjąć wyłącznie radni. Zaoszczędzone w ten sposób 230 tysięcy złotych, mają być przeznaczone na pomoc dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach na walkę z epidemią koronawirusa.
Źródło: UM
Źródło: UM












