Środa, 24 czerwca 2026 - Danuty, Jana, Janiny

Kultura w sieci z naszymi instytucjami A A A

W czasie epidemii wiele instytucji kultury przygotowało bogatą ofertę, umożliwiającą kontakt ze sztuką poprzez kanały internetowe. Ministerstwo zachęca do korzystania z tych możliwości, aby zwiedzać, słuchać koncertów, czytać, oglądać i kontemplować sztukę. Listę muzeów i galerii otwiera Muzeum Narodowe w Kielcach. Na liście Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego znalazły się też Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, Muzeum Wsi Kieleckiej,  Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”.

Źródło: Radio Kielce
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 413 712
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności