W czasie epidemii wiele instytucji kultury przygotowało bogatą ofertę, umożliwiającą kontakt ze sztuką poprzez kanały internetowe. Ministerstwo zachęca do korzystania z tych możliwości, aby zwiedzać, słuchać koncertów, czytać, oglądać i kontemplować sztukę. Listę muzeów i galerii otwiera Muzeum Narodowe w Kielcach. Na liście Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego znalazły się też Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, Muzeum Wsi Kieleckiej, Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”.
Źródło: Radio Kielce
Źródło: Radio Kielce












