Czwartek, 25 czerwca 2026 - Łucji, Witolda, Wilhelma

Najlepszy Czytelnik marca A A A

Małgorzata Mieszczankowska-Czerwiak oraz Maciej Ciułek zostali najlepszymi czytelnikami marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kielcach.  Małgorzata Mieszczankowska-Czerwiak wypożyczyła 23 książki, a 13-letni Maciej Ciułek - 20.  Wśród tytułów, po które sięgnęła czytelniczka MBP można znaleźć m.in.: „Zły Tyrmand” Mariusza Urbanka, ”Komedię świąteczną” Victorii Alexander czy „Okruchy Życia” Judith Lennox. Trzynastolatkowi natomiast do gustu przypadły przygody „Koszmarnego Karolka” Francesca Simon, „Kłopoty z dziewczynami?”Rafała Skarżyckiego oraz „Tytus, Romek i A’Tomek” Rafała Chmielewskiego.

Tytuł Najlepszego Czytelnika jest przyznawany co miesiąc w dwóch kategoriach:
- I kategoria - dzieci i młodzież do lat 18
- II kategoria - dorośli

Konkurs trwa do czerwca.
 
Źródło: MBP
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 422 400
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności