Wtorek, 23 czerwca 2026 - Albina, Wandy, Zenona

"Zostań w domu" A A A

Konkurs skierowany jest do uczniów kieleckich szkół podstawowych i ponad podstawowych i odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: 
- klasy 0-III
- klasy
IV-VIII
- klasy kl. I –III szkółponadpodstawowych

Tematem konkursu jest "K
reatywne spędzanie czasu w domu". Prace fotograficzne w wersji elektronicznej wraz ze skanem zgłoszenia podpisanego przez osobę pełnoletnią należy przesłać na adres zostanwdomu@mdkkielce.pl do dnia 29 maja br. Lista laureatów zamieszczona zostanie na stronie MDK www.mdkkielce.pl. Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 27 czerwca w parku miejskim, podczas festynu organizowanego w ramach Święta Kielce. Informacji o konkursie udziela Renata Irska - tel. 663191444 lub zostanwdomu@mdkkielce.pl.

Źródło: MDK
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 405 048
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności