Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się przetrwać ten trudny czas. Akcja #zostanwdomu sprawia, że wielu z Was ma teraz więcej chwil dla siebie, które może przeznaczyć na nadrobienie zaległości i zapoznanie się z kulturą, na którą w zwykłe dni być może nie starcza czasu. Liczymy, że prezentacja naszych eksponatów zaciekawi Was i sprawi, ze po zakończeniu kwarantanny jeszcze chętniej odwiedzicie nasz gmach, zapoznając się z szeroką ofertą edukacyjno-kulturalną, jaką dla Was przygotowujemy.
Do zobaczenia przed monitorem!
Do zobaczenia przed monitorem!












