Ambasadorowie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach to znane i cenione osoby, które będą zachęcać wszystkich do czytania. Każdy miesiąc ma swojego patrona.
Napisz pod postem MBP na Facebooku, dlaczego warto czytać? Katarzyna Bonda wybierze najciekawszy komentarz. Zwycięzca otrzyma książkę i fotografię autorki z autografem.












