Oficjalna inauguracja Senior Show odbyła się 20 października ubiegłego roku. Podczas pierwszego spotkania widzowie oklaskiwali kielecką wokalistkę Małgorzatę Siemieniec, która przeżywa obecnie najlepszy okres w swoim życiu. Oprócz niej wystąpili także: Barbara Zawodnik z Jędrzejowa, Roman Grzegorczyk, Leszek Bogdan – laureat Scyzoryka 2018, Jadwiga Papierkowska, która zadebiutowała swoimi wierszami oraz znana poetka Anna Zielińska- Brudek.
Do grupy stałej grupy uczestników cały czas dołączają nowi utalentowani seniorzy, którzy prezentują się przed bardzo liczną publicznością. W związku z ogramną ilością chętnych do zaprezentowania się na scenie WDK, z przykrością informujemy, że lista uczestników najbliższej edycji jest już zamknięta. Niesłabnąca popualrność cyklu spowodowała, że w przyszłości Senior Show odbywać się będzie dwa razy w miesiącu.
Najbliższa okazja do zobaczenia wystepów uczestników już 28 marca w WDK. Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji – 41 3655140; tomasz.irski@wdk-kielce.pl












