Środa, 24 czerwca 2026 - Danuty, Jana, Janiny

Nabór do projektu edukacyjnego "Pierwsze było muzeum" A A A

Projekt skierowany jest do studentów uczelni artystycznych z całej Polski. Jego celem jest promowanie młodych twórców. Student, po zakwalifikowaniu się do projektu, przeprowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz stworzy z nimi pracę artystyczną. Zwieńczeniem projektu będzie wystawa powstałych w ten sposób prac.

Więcej informacji telefonicznie: tel. /+48/ 41 344 40 14 wew. 233, tel. kom. /+48/ 660 957 875.

Aby zgłosić się do projektu należy zapoznać się z regulaminem oraz przesłać zdjęcia lub skany wypełnionej karty zgłoszenia i własnego portfolio na adres e-mail edukacja@mnki.pl

regulamin: https://mnki.pl/download.php?id=127

karta zgłoszeniowa: https://mnki.pl/download.php?id=128

Ogłoszenie listy uczestników projektu nastąpi do 20 kwietnia 2020 roku.

Źródło: MNKi
Powered by Actualizer & Heuristic
Copyright © 2014 by PIK KIELCE
Licznik odwiedzin: 76 414 185
Polityka prywatności | Mapa strony

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności